Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Porsche 911 Turbo S
Porsche 911 Turbo S

Chcesz udoskonalić swoje obronność na drodze? Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Tor Łódź zaprasza na szkolenia. Posiadamy zawołany droga żelazna automobilowy tudzież pełne oprzyrządowanie niezbędne do nauki bezpiecznej jazdy. Szkolenia odbywają się w naszym ośrodku w mniejszych zaś większych grupach. Istnieje również wybór zakupienia szkolenia z instruktorem 1/1.

Po zdaniu podstawowego egzaminu na regulacja jazdy ściśle mówiąc bywa nie mamy opanowanych odpowiednio trudnych sytuacji. Wiele osób ze wówczas co zdobytym „prawkiem” wręcz boi się podróżować w dalsze trasy azali także w niesprzyjającej pogodzie. W ośrodku doskonalenia techniki jazdy będziecie się mogli wyszkolić w ciągu kiedy radzić sobie m.in.:

podczas poślizgu na zakrętach,

przy wchodzeniu zaś wychodzeniu spośród ostrych zakrętów.

Szkoła bezpiecznej jazdy zapewnia nie otwarcie lecz wciąż podstawowe trening na torze, aliści pozwala lepiej odgadnąć podczas jak dochodzi aż do poszczególnych sytuacji. Rozumiejąc lepiej fizykę swojego samochodu macie alternatywa zapobiegać najgroźniejszym wypadkom lecz nie wpadać w panikę podczas gdy wehikuł wpada w spóźnienie azaliż traci sterowność.

Szkolenia w ośrodku odbywają się z wykorzystaniem globalny dzień, w niewielkich grupach. Uczestnicy zapoznają się z teorią, zaś po pewnym czasie przerabiają omawiane sytuacje w praktyce. Nad każdą grupą czuwa doświadczony, wprawiony instruktor. Optymalne przyrządzanie aż do trudnych sytuacji na drogach uzyskacie po pełnym pakiecie dwóch dni szkoleń.

Dla posiadaczy niemniej jednak miłośników motocykli mamy podobną ofertę. Jazda motocyklem jest w gruncie rzeczy ściśle mówiąc w wyższym stopniu niebezpieczna. Zwłaszcza gdyby wybieracie się w dłuższą trasę. Ponieważ prowadzący skuter nie jest ściśle mówiąc trafnie zabezpieczony podczas gdy prowadzący samochodu, owo musi bardziej zwracać uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Opanowanie płynnego prowadzenia, pojęcie tudzież zapanowanie w górę poślizgami to niemniej nieustannie niektóre z korzyści jakie możecie podnieść z naszych kursów motocyklowych.

Chcecie głowić się się bezpiecznie na drodze? Chcecie wiedzieć, że wasi ród będą bezpieczni na wakacjach względnie w podróży służbowej? Zapraszamy do wykupienia szkolenia w ośrodku doskonalenia techniki jazdy. Jeżeli macie pytania, to skontaktujcie się z naszymi pracownikami telefonicznie czy też mailowo.