O torze

911 Turbo S
911 Turbo S na Torze Łódź

Tor Łódź to miejsce, w którym możecie musztrować bezpieczną jazdę, brać udział w imprezach samochodowych tudzież motocyklowych. Oferujemy podobnie ajencja toru na przejazdy zaś trening bezpiecznej jazdy.

Jeżeli chcecie zakomunikować kiedy wygląda kawaleria spośród przeszkodami owo zapraszamy aż do skorzystania z naszej oferty. Tor Łódź posiada dwa maty poślizgowe, funkcję zraszania, zróżnicowane poziomy natomiast różnego rodzaju zakręty. W sumie nitka toru wynosi 1,5 km.

Możecie wykupić jazdę w celu siebie albo dać Voucher bliskiej osobie. Udział w imprezie na torze ewentualnie ćwiczenia z bezpiecznej jazdy będzie doskonałym prezentem w celu miłośników motoryzacji. Istnieje podobnie możliwość organizowania imprez firmowych. To perfekcyjny sposób, tak aby poddać próbie firmowe samochody, przeszkolić pracowników albo po prostu porządnie się zabawiać w czasie integracji.

Zaletą toru Łódź jest jego położenie. Znajduje się w pobliżu Strykowa, na trasie pośrodku Łodzią tudzież Warszawą. To idealne stan rzeczy dla wszystkich, którzy mieszkają w jednym spośród tych w zamian lub przemieszczają się na tej trasie. Dokładną lokalizację znajdziecie bez problemu na mapie choć w środku pomocą GPS’a.

W ramach ośrodka macie alternatywa odpocząć, napić się kawę a wykorzystać z dostępu aż do WiFi. Oferujemy równie ciepłe sukurs podczas całodziennego szkolenia bezpiecznej jazdy.

Zakup Voucherów, rezerwację imprez, jazdy swobodne i uczestnictwo w szkoleniach najlepiej załatwiać w środku pośrednictwem pobliże internetowej. Tor Łódź stawia na indywidualne procedura do nauki, więc pracujemy w małych grupach. To wielka wygoda, atoli należałoby zarezerwować sobie paragraf godnie wcześnie.

Żeby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę firmową. Zachęcamy równie aż do kontaktu telefonicznego natomiast mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania natomiast udzielimy dodatkowych informacji. Jesteśmy aż do Waszej dyspozycji w standardowych godzinach pracy.