O nas

Porsche 911 Turbo S
Porsche 911 Turbo S

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł musztrować bezpieczną jazdę, brać udział w imprezach samochodowych oraz motocyklowych? Zapraszamy aż aż do ośrodka Tor Łódź. Ponadto mamy do zaoferowania posesja toru na przejazdy testowe i ćwiczenia.

Korzystając z naszej oferty macie okazję zauważyć podczas gdy wygląda prawdziwa konnica spośród przeszkodami. Tor Łódź zapewnia dopuszczenie aż aż do ostateczność poślizgowych, wielopoziomowej nitki torów, różnorodnych zakrętów. Za każdym okrążeniem toru przejeżdżacie 1,5 km.

Jazdę wolno zapotrzebować dla siebie bądź podobnie kupić Voucher w prezencie komuś bliskiemu. Przejazdy po torze lub szkolenie z zasad bezpiecznej jazdy to przede wszystkim niesamowity prezent gwoli miłośników jazdy samochodowej.

Tor Łódź umożliwia jednakowo organizowanie imprez firmowych i przejazdy Porsche 911 Turbo S. Korzystając spośród naszej oferty twoja interes być może wypełnić ankieta nowych pojazdów, zaprezentować samochody azaliż też poddać próbie opony. Możecie równie po prostu odpowiednio się umilać na imprezie integracyjnej.

Do toru Łódź dojedziecie bez problemu skręcając z głównej trasy w okolicach Strykowa. Ośrodek znajduje się na trasie między Łodzią natomiast Warszawą. Mieszkasz jednakowoż podobnie pracujesz w jednym z tych miast, natomiast prawdopodobnie przemieszczasz się notorycznie po tej trasie? Jeżeli jesteś w pobliżu pożądane byłoby posłużyć się z naszej oferty. Dokładna pozycja jest łatwa do namierzenia na mapach interaktywnych i za pomocą GPSa.

Ośrodek zapewnia podobnie pozycja gdzie jest dozwolone odpocząć, posłużyć się z darmowego dostępu aż do internetu, tudzież przede wszystkim napić się wspaniałą kawę. Dla uczestników całodziennych kursów mamy jednakowo cokolwiek ciepłego aż do jedzenia.

Wiemy, że indywidualna dyscyplina naukowa jest najskuteczniejsza, zatem oferujemy szkolenia w małych grupach lub w opcji 1/1. Trzeba ale otwarcie słusznie wcześnie zarezerwować sobie miejsce i poczuj moc jazdy 911 Turbo S

Vouchery, rezerwację zaś szkolenia załatwicie na naszej stronie internetowej. Tu jednakowo dowiecie się więcej o naszej ofercie. Zachęcamy równie aż do kontaktu telefonicznego zaś mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania chociaż udzielimy dodatkowych informacji. Jesteśmy aż aż do Waszej dyspozycji w standardowych godzinach pracy.